Szkoła Partnerska Viessmann: Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

Szkoła Partnerska Viessmann – jakość kształcenia

Szkoła Partnerska Viessmann daje przygotowanie teoretyczne i praktyczne, umożliwiając ci sprostanie oczekiwaniom zleceniodawców i wywiązywanie się z zadań w sposób profesjonalny i sprawny.

Umożliwiamy ci zdobycie w trakcie nauki uprawnień UDT (Certyfikowany Instalator OZE), EUCERT oraz innych, podnoszących twoją wartość w oczach pracodawcy, potwierdzające twoje kwalifikacje, także na terenie Unii Europejskiej.

Sprawdź naszą ofertę szkoły policealnej technika OZE.

Historia szkoły

Od 2003 r. Szkoły Partnerskie Viessmann oferują Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, kładące nacisk na nowoczesne metody nauczania teoretycznego oraz zajęcia praktyczne na sprzęcie najwyższej generacji, prowadzone przez osoby faktycznie zajmujące się na co dzień danym zagadnieniem.

O wyjątkowości Szkół Partnerskich Viessmann świadczy fakt, że jesteśmy jedyną tego typu placówką na świecie – posiadającą uprawnienia szkoły publicznej, kształcącą w ścisłej współpracy z wiodącym producentem. Zdobędziesz u nas dyplom państwowy, uprawnienia jednostek certyfikujących, a także głęboką znajomość nauczanych zagadnień dzięki zajęciom praktycznym.

Lokalizacje Szkół Partnerskich Viessmann

Aktualnie oferujemy kształcenie stacjonarne w czterech lokalizacjach, na terenie województw:

• mazowieckiego (Piaseczno)

• wielkopolskiego (Komorniki)

• śląskiego (Mysłowice)

• dolnośląskiego (Wrocław)

Posiadamy świetnie wyposażone pracownie i profesjonalną kadrę. Organizujemy wyjazdy na teren firm, gdzie można zdobyć doświadczenie w faktycznym środowisku pracy. Oferujemy pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca na odbycie praktyk zawodowych.

Szkoła Branżowa I stopnia „ELEKTROENERGETYK”,
ul. H. Sienkiewicza 6 A,
53-652 Wrocław,
wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych
pod numerem: 274961
o numerze numer REGON: 386438250
i której organ prowadzący to

Centrum Edukacji Zawodowej s.c.
Waldemar Ałdaś, Wiesław Zawadzki
ul. Wiśniowa 26,
67-200 Głogów
NIP: 693-200-73-11,

Zapisz się wstępnie

Startujemy we wrześniu 2024 r.​

Rekrutacja została zakończona

To do niczego nie zobowiązuje.
Otrzymasz od nas więcej informacji.

pon. – pt. w godz. od 9.00 do 17.00